"ניגון TUBE"
פרוייקט חדש

     במסגרת הועידה הי"ט של התנועה למתקדמת, בנושא התפילה הישראלית וחידושה וכחלק מיוזמות המדיה החדשה בתנועה אנו גאים להציג את יוזמת "ניגון-טיוב".

אז מה זה "ניגון-טיוב" בעצם? ניגון טיוב הוא ערוץ מיוחד ב YouTube בניהול התנועה שיחשוף לעולם את קהילות התנועה ופעילותה דרך ניגוניה.

למה זה טוב? המטרה היא הקמת מאגר מצולם של ניגונים שיעצים מנהיגי קהילות ושליחי ציבור ברחבי העולם ע"י מתן רעיונות, השראה והכוונה למציאת ניגונים חדשים. בנוסף מדובר בפלטפורמה שיווקית עבור כלל הקהילות כלפי גורמים בארץ ובעולם. בשלב הבא יתווספו למאגר גם ניגונים של קהילות אחיות ברחבי העולם לצורך יצירת פרויקט שותפות אמנותי. כמו כן-ישולבו הניגונים באתר התפילה של התנועה ליהדות מתקדמת שיקום בעקבות הועידה.

איך זה יראה? כאשר גולש באינטרנט ייכנס לדף ניגון-טיוב ב YouTube הוא יראה אוסף קטעי וידאו לבחירה מסודרים לפי שמות הניגונים והקהילות. כל קהילה תיוצג ע"י שני ניגונים. כאשר הגולש ייבחר לראות קליפ, הוא יצפה בחברי הקהילה/שליחי הציבור מבצעים את הניגון שברקע מילות הניגון/פירוש והסבר כללי על הקהילה.

איך משתתפים? כרגע לוקחות חלק בפרוייקט הקהילות הבאות: יזמ"ה, מרכזי דניאל, מבשרת ציון, אחוות ישראל, ידיד נפש, רענן, מעלות טבעון, נתנ-יה והראל. בימים הקרובים יעלה לאינטרנט ערוץ הניגון טיוב.

אם אתם מעוניינים לקחת חלק בפרוייקט, אנא צרו קשר עם נעמה naama@impj.org.il


האתר פועל בתמיכתן של הקרן הקיימת לישראל, הסוכנות היהודית לארץ ישראל, ההסתדרות הציונית העולמית ומשרד המדע התרבות והספורט - עזבונות
צרו קשר | פייסבוק | אתר התנועה